Тринитка з начосом Туреччина
Тринитка з начосом - це одна з найпопулярніших тканин сучасності, є різновидом трикотажу. Відмінна риса - переплетення двох натуральних ниток з однією ниткою штучного походження. Цей спосіб плетіння має на увазі велику щільність і високу зносостійкість тканини.
Футер тринитка з начосом з лицьового боку має дуже гладку поверхню, що зовні нагадує кулірну гладь. А з вивороту можна помітити досить товстий, але досить м'який шар утеплювача. Але, незважаючи на це, полотно чудово пропускає повітря і зовсім не перешкоджає подиху шкіри.
З цим пластичним матеріалом часто працюють дизайнери, швейні фабрики, майстри індивідуальних замовлень та швачки домашніх майстерень.
Для пошиття яких виробів можна використовувати тканину футер тринитка з начісом
Це базова тканина, яка підходить для створення багатьох дуже потрібних та незамінних предметів гардеробу на осінньо-зимовий період. Речі завжди виходять затишними та комфортними, вони добре зігрівають і “дарують ніжні обійми”, які будуть дуже доречними як у дощовий осінній день, так і суворий зимовий вечір. Тканина тринитка з начосом використовується для створення як повсякденного вуличного одягу, так і вбрання для дому: штанів, спортивних та туристичних костюмів, світшотів, худі, толстовок, бомберів, тунік, курток, ветровок, спідниць, суконь, піжам, халатів.
Рекомендації щодо догляду:
- Перед пранням, щоб уникнути пошкоджень, необхідно застебнути всі блискавки і сховати гостру фурнітуру.
- Не слід вивертати вироби на виворот, щоб не зіпсувати ворс.
- Прання проводити при температурі води не більше 30-40 ° С, вибираючи при цьому делікатний режим і частоту обертів віджиму 600-800.
- Не рекомендується користуватися миючими порошками, що містять хлор. Краще віддати перевагу м'яким спеціальним засобам або концентрованим гелям, підібравши їх залежно від кольору речі, щоб зберегти початкову яскравість.
- Під час перших двох-трьох прань незначне вимивання ворсу цілком допустимо, тому що видаляються надлишки.
- Сушити вироби краще в тіні, уникаючи попадання прямих променів сонця або дії приладів опалення.
- Найчастіше тринитка начіс не потребує обробки праскою, тому що вона не схильна до утворення заломів. Але якщо все-таки необхідно вирівняти місця згинів після тривалого перебування у складеному вигляді, то зробити це слід з лицьового боку через шар тонкої однотонної (краще білої бавовняної) тканини.
Зверніть увагу: полотно дає невелику усадку (близько 10%). Тому перед розкроєм обов'язково продекатируйте його так:
- витримайте тканину близько 30 хв у теплій воді;
- добре відіжміть, не викручуючи;
- дайте стекти воді самостійно і потім просушити у розправленому вигляді;
- злегка недосушену тканину пропрасуйте за допомогою праски на режимі «бавовна».
Основні якості, якими володіє турецька тринитка з начосом:
- вона підходить усім без винятку, тому що не викликає алергічних реакцій;
- завдяки синтетичним добавкам має високу міцність та стійкість до деформації;
- добре пропускає повітря та не створює парниковий ефект;
- стійка до скочування та утворення катишків;
- еластичність - трикотаж при натягу і навантаження тіла легко приймає необхідну форму, потім без проблем повертається до вихідних параметрів.
Що стосується розкрою та технологічного процесу виготовлення виробів, то турецький футер тринитка з начосом є безпроблемним та податливим матеріалом. Він не ковзає при різанні, краї практично не обсипаються і не скручуються, від проколів голки не залишається помітних слідів. Тому працювати з ним зможе навіть людина без досвіду.
Купити тканину тринитку з начосом у нашому інтернет-магазині
Якщо ви теж хочете поповнити гардероб красивими, теплими та затишними речами або значно підвищити продажі у власному магазині — не відкладайте покупку і скоріше робіть замовлення, щоб купити тринітку з начосом. У нас не тільки конкурентоспроможна ціна, а й спеціальні пропозиції на замовлення товару від 10 метрів.
Ми продаємо тканини оптом та в роздріб безпосередньо від виробника, що гарантує високу якість та великий асортимент, який регулярно оновлюється. Доставляємо товар з Харкова до будь-якого міста України: Києва, Львова, Вінниці, Полтави або іншого населеного пункту.